• Akú nehnuteľnosť hľadáte?
  • (€). 0
    (€). 300,000
  • Vyhľadávanie
  •  
  •   Rozšírené vyhľadávanie

545,  Rodinný dom s veľkým pozemkom 4329 m2, Levice, časť Kalinčiakovo

Ref # : 545

Na predaj 154 000,00 €

Exkluzívne ponúkam na predaj rodinný dom s možnosťou dvoch bytových jednotiek v Leviciach, v prímestskej časti Kalinčiakovo na krásnom veľkom pozemku o celkovej výmere 4329 m2. Dom bol postavený v roku 1970 z materiálu tehla, strecha je sedlová so zdravým krovom. Dom je podpivničený. Dom pozostáva : vstupná chodba, kuchyňa, 3 izby, špajza - komora so vstupom na strechu a kúpeľňa s toaletou.

Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, na polovici domu sú vymenené plastové okná aj vchodové plastové dvere, na stenách sú omietky, podlahy sú betónové, zrekonštruovaná elektrika. Na dome sú zavedené všetky IS : mestská voda, vlastná studňa, plyn, elektrika a žumpa, kanalizácia je urobená prípojka pred domom. Kúrenie je v dome ústredné plynové - radiátory.

K domu na dvore patrí samostatne stojaca garáž s dielňou a menší domček, ktorý je možno využiť ako druhé bývanie - dvojgeneračné, kde sa nachádzajú 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa a špajza. Tento domček má tiež zavedené všetky IS, kúrenie aj na pevné palivo alebo na plyn.

Za domčekmi sa nachádza veľká slnečná záhrada o výmere až 3239 m2 vedená ako orná pôda.

Pri vážnom záujme na cene dohoda možná! 

Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotéky - HÚ, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku. 

Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti. 

Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk

Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Forgáčová 0903 471 489.

Vlastnosti

  • Zdieľať to to