• Akú nehnuteľnosť hľadáte?
  • (€). 0
    (€). 300,000
  • Vyhľadávanie
  •  
  •   Rozšírené vyhľadávanie

733,  Rodinný dom lukratívna časť Nová osada, Levice - blízko centra mesta

Ref # : 733

Na predaj 185 000,00 €

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v lukratívnej časti mesta Levice, časť Nová osada ( 1-prvá až 12-sta ulica) - v blízkosti centra mesta na pozemku o celkovej výmere 724 m2.

Dom bol postavený z miešaného stavebného materiálu tehla a kvadra, strecha je sedlová s krytinou škridla. Dom bol čiastočne zrekonštruovaný, na polovici domu sú plastové okná, inak pôvodné drevené, na podlahe dlažba a plávajúce podlahy sú v izbách, kúpeľňa prešla tiež rekonštrukciou a v celom dome bola menená elektrika, na stenách sú omietky.

Dom pozostáva : vstupná chodba, kúpeľňa s toaletou, 3 samostatné izby, veľká obývačka moderne prepojená v jeden celok s kuchyňou a východom na terasu a do záhrady.

K domu prislúcha okrasná - momentálne neudržiavaná záhrada s jazierkom a bazénom, garáž a vonkajšia prestrešená terasa.

Na dome sú zavedené všetky IS - elektrika, plyn, mestská voda a kanalizácia. Kúrenie je v dome ústredné.

Vzhľadom na perfektnú lokalitu je dom vhodný ako na trvalé bývanie, tak aj na podnikanie.

Pri vážnom záujme na cene dohoda možná! 

Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotéky - HÚ, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku. 

Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti. 

Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk

Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Forgáčová 0903 471 489.

Vlastnosti

  • Zdieľať to to