• Akú nehnuteľnosť hľadáte?
  • (€). 0
    (€). 300,000
  • Vyhľadávanie
  •  
  •   Rozšírené vyhľadávanie

662,  Dva rodinné domy v úplnom centre mesta Levice - aj na podnikanie Odporúčané

Ref # : 662

Na predaj 108 000,00 €

Ponúkame Vám na predaj dva rodinné domy (dvojgeneračné bývanie) v úplnom centre mesta Levice na pozemku o celkovej výmere 352 m2 so spoločným dvorom so susedným domom (právo prechodu).

Domy boli postavené z miešaného stavebného materiálu tehla a kvadra, strecha je sedlová s krytinou škridla. V prvom dome od ulice je vstupná chodba, dve izby, kuchyňa a kúpeľňa s toaletou. V druhom dome je jedna veľká miestnosť (izba) a dve ďalšie izby a kúpeľňa. Domy prešli čiastočnou rekonštrukciou a sú vhodné na podnikanie v centre mesta alebo na dvojgeneračné bývanie v top lokalite so záhradou. Na domoch sú zavedené všetky IS - elektrika, plyn, voda a kanalizácia.

Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou hypotéky - HÚ, ktorú Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti pre banku. 

Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti. 

Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk

Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Forgáčová 0903 471 489.

Vlastnosti

  • Zdieľať to to