• Akú nehnuteľnosť hľadáte?
  • (€). 0
    (€). 300,000
  • Vyhľadávanie
  •  
  •   Rozšírené vyhľadávanie

654,  Viničný dom na trvalé bývanie, smer Mýtne Ludany

Ref # : 654

Na predaj 78 000,00 €

Ponúkame Vám na predaj viničný domček - rekreačný domček v Leviciach, smer Mýtne Ludany na slnečnom mierne svahovitom pozemku s krásnym výhľadom.

Pozemok má nádherný výhľad na prírodu, je o celkovej výmere 1566 m2, šírka pozemku je 21 m, prístupová cesta je spevnená makadamom, v okolí sa trvalo býva.

Domček bol postavený v roku 1980 z materiálu kvadra, strecha je šikmá s krytinou plech, v roku 2020 bola pristavená k domčeku jedna izba, domček prešiel čiastočnou rekonštrukciou, plastové okná, nová fasáda so zateplením.

Domček pozostáva : prízemie : vstupná malá chodba, malá kúpeľňa s toaletou a vaňou, kuchyňa a obývačka, z chodby je vstup do pivnice a aj do vínnej klenbovej pivnice, na poschodí domu sa nachádzajú dve menšie izby, z jednej je balkón a z druhej izby je zastrešená vonkajšia loggia s posedením.

K domčeku patrí priestranná okrasná záhrada a na vrchnej časti pozemku sa nachádza vinič.

Na domčeku je zavedená elektrika a vlastná studňa, kúrenie je krbovými kachlami na pevné palivo.

Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti. 

Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk

Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Forgáčová 0903 471 489.

Vlastnosti

  • Zdieľať to to